Bir PDJ Vibro çözümünü satın aldığınızda kaybedemezsiniz, vibrasyon besleme sistemleri orijinal seçiminiz tam olarak doğru değilse veya gereksinimleriniz değişirse tam para iadesi ve takas garantileri sunuyoruz.

Böylece, çapak alma, kenar kırma, vibrasyon makinesi süper finisaj / cilalama, ön anotlama / kimyasal karartma için finisaj vb. içerip içermediğine bakılmaksızın, ihtiyaç duyduğunuz yüksek katma değerli yüzey iyileştirmelerini her zaman ekonomik olarak elde edersiniz. Uzun deneyimimiz, ücretsiz süreç analizimiz ve en kaliteli ekipmanlarımız size yardımcı olsun.

Çapak alma makineniz için PDJ Vibro’yu çağırmak için nedenler

Sizi üretimde tutmak için stoktan ekipman, dogrusal vibrasyon 120’den fazla titreşimli çapak alma makinesi stokludur. 70.000 kg’dan fazla aşındırıcı ortam. 5000 litreden fazla bitirme bileşimi. Ücretsiz numune işleme. Ortalama 24 saat geri dönüş süresine sahip özel taşeron departmanı. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren bilgili, profesyonel kişilerden ve onlarca yıllık deneyime sahip bir şirketten mükemmel hizmet alacaksınız.

KAMA (W) Sersisi

Bu model en ekonomik taşınabilir vibrasyonlu terbiye makinelerimizdir. Bu Kama 5, özel taşınabilirlik ve talep üzerine şirket içinde titreşimli yuvarlama, cilalama veya çapak alma için ağır endüstriyel tekerlekler üzerindedir.

Wedge serisi, yatay vibrasyon yüzey işlem makinaları imalathaneler ve dış kaynaklı metal parça finisajlarını ortadan kaldırmak isteyen veya kendi çapak alma ekipmanlarını çalıştırma, yuvarlama, fişe takma ve anahtarı çevirme becerisini arzulayan diğer şirketler için tasarlanmıştır.

Parçayı profesyonel, verimli ve tutarlı bir şekilde bitirebileceğiniz doğru titreşimli ekipmanı, yuvarlanan medyayı ve kimyasal bileşikleri seçmenize yardımcı olabilir. Metal yüzeylerin perdahlanması, çapaklarının alınması veya parlatılması en iyi makine ile yapılır. Parçalarınızı bitirmek için doğru tarifi oluşturmanıza yardımcı olmasına izin verin.

Standart Özellikler

  • Dijital takometreli elektronik değişken hızlı sürücü
  • Parçalara kolay erişim
  • Dengeli süspansiyon tahriki
  • Menteşeli ses kapağı
  • Bileşik pompa
  • 110 Volt AÇMA/KAPAMA anahtarı
  • Medya boşaltma kapısı

Metal kaplama uzmanlarından oluşan seçkin ekibimiz, parçalarınız için özel olarak tasarlanmış bir reçete oluşturmak için doğru kimyayla çalışmak için doğru boyut, şekil ve kompozisyonu seçmenize yardımcı olabilir.

İlgili Yayınlar

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.
Telefon Hemen Ara
Telefon Teklif Formu
Whatsapp WhatsApp