Ürün, metabolizmayı hızlandıracağını, doğrusal vibrasyonlar dolaşımı ve kemik yoğunluğunu artıracağını ve eklem stres seviyelerini bastıracağını belirtiyor. Bu titreşim plakası, yeteneğiniz için mükemmel seviyeyi seçebilmeniz için 99 hız ayarına sahiptir. Titreşim plakası vibrasyon sistemleri üzerinde hangi egzersizleri yapacağınızdan emin değilseniz, çevrimiçi profesyonel eğitim kılavuzu ve e-kitap size rehberlik edecektir.

LifePro bunu yaparken aklında depolama vardı; birçok kanepenin altına sığacak kadar incedir ve altında taşıma için tekerlekleri vardır. Bu, basit ve kullanımı kolay harika bir ekrana sahip. Yapabileceğiniz egzersiz örnekleri vibrasyon makinaları ile birlikte gelir ve sadece 10 dakika içinde, 60 dakikalık en geleneksel egzersiz programlarından elde ettiğiniz sonuçların aynısını alırsınız.

Hız Ayarı

Özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için 50 farklı hız ayarı arasından seçim yapabilirsiniz. Bu makine, kilo vermek, kas inşa etmek, esnekliği artırmak ve dolaşımınızı ve metabolizmanızı artırmak dahil olmak üzere tüm sağlık hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Güzel olan şey, çoğu normal titreşim plakası gibi yerde olmak yerine ayarların ve ekranın erişilebilir olmasıdır.

Terapötik titreşimlerin 4 boyutunu kullanan yedi farklı eğitim modu vardır. Tam olarak aradığınız antrenmanı özelleştirebilir ve bulabilirsiniz. 3D Rumbex gibi, bu model de bir Bluetooth saatten kontrol edebileceğiniz veya programlama için sadece kullanışlı uzaktan kumandayı kullanabileceğiniz en sevdiğiniz şarkıları aktaran yerleşik Bluetooth hoparlörlere sahiptir. Üstüne üstlük, rutininiz için bir egzersiz matı ve 4 bonus direnç bandı alacaksınız.

Bu vibrasyon plakasının bence en eğlenceli özelliği, ünitenin yanlarında bulunan, seçtiğiniz müziğin ritmiyle titreşen ve yoğunluk arttıkça renk değiştiren parti ışıkları. Bu makine, antrenmanlarınız boyunca kullanabileceğiniz ve aynı zamanda bunu ihtiyacınız olan her yerde taşımanıza yardımcı olacak tutamaçlara sahiptir.

Kulplar bile ayarlanabilir, bu da onları rahat ve kullanımı kolay hale getirir. Taşıması açık ara en kolayı, bu da onu piyasadaki en iyi taşınabilir seçenek yapıyor. Bu plaka ayrıca, antrenmanlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak 99 hız moduna ve 10 farklı önceden ayarlanmış programa sahiptir.

Hatta güç ve kas geliştirmenize yardımcı olacak 2 direnç bandı ve 4 mini bant ile birlikte gelir. Bu makine, selüliti en aza indirmek, dolaşımı iyileştirmek ve kasları güçlendirmek gibi bir titreşim plakasının tüm ortak faydalarının yanı sıra dengeyi iyileştirmeye yardımcı olmak için iyi çalışır.

Sonuç

Titreşim plakaları, kasları güçlendirmek ve inşa etmek isteyenler için faydalıdır. Bir egzersiz rutinine harika bir katkı sağlarlar ve evinizin mahremiyetinde yapılabilirler. Titreşim plakalarının kas ağrısını azaltabilmesi, esnekliği artırabilmesi, kan akışını artırabilmesi ve sırt ağrısını azaltabilmesi de şaşırtıcı. Onları ilk birkaç kez kullandığımda, dolaşımımın çıldırdığını kesinlikle hissedebiliyordum.

Ve sonrasında kendimi çok gençleşmiş hissediyorum. Artık piyasadaki en iyi 7 titreşim plakasına göz attığınıza göre, hangi teknolojiden yararlanmak istediğinizi (salınımlı veya üç düzlemli) aradığınız titreşim türünü düşünmenin zamanı geldi ve cihazın genel boyutu. Titreşim plakaları günlük rutininizi değiştirebilir ve nasıl göründüğünüzü ve hissettiğinizi iyileştirebilir, size güven ve güç verir.

 

İlgili Yayınlar

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.
Telefon Hemen Ara
Telefon Teklif Formu
Whatsapp WhatsApp